Співачка Оля Цибульська розповіла, як отримувала погрози від дружини DZIDZIO

11014

Українська співачка Оля Цибульська прокоментувала розлучення DZIDZIO зі співачкою Ярославою Хомою (Slavia).

Вона відверто зізналася, що не розуміє, чи співачка ревнує музиканта до неї, як до артиста або як жінка, – пише Оbozrevatel.

Крім того, Цибульська зазначила, що в якийсь момент почала отримувати погрози у вигляді гнівних повідомлень, які, як припускає артистка, були від Слави, йдеться в програмі “Світське життя”. За словами співачки, там була “помста кланами, родичі родичів, подруги подруг, нові сторінки з нулем підписників”.

“Коли це все рухнуло мені на голову, я спеціально в інтерв’ю говорила, ми з кумом, але це ніяк не зупиняло цю хвилю погроз”, – розповідала зірка.

Зірка прокоментувала схожість свого сина з DZIDZIO

Також Цибульська прокоментувала чутки про те, що батько її сина Нестора – DZIDZIO. Вона зазначила, що ніяких стосунків, окрім робочих, у неї з музикантом не було.

“Мені здається, що б я зараз не сказала, все одно всі скажуть, що я повія, розлучниця. Що я влізла в сім’ю і народила Дзідзьо сина. Тому ні, нічого у нас із Дзідзьо не було, син не від нього. Дзідзьо не батько Нестора. Я про це говорила тисячу разів”,– заявила артистка.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини