“Спасібо, таваріщ Медведчук! Понад 50 посилок з книжкою про Стуса відправив щойно…” – Вахтанг Кіпіані

344

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук болісно ставиться до нагадувань про свою роль у долі українських дисидентів.

Про це заявив журналіст, автор книги “Справа Василя Стуса” Вахтанг Кіпіані:

“Є новина. Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав на мене в суд щодо захисту своєї “честі”, “гідності” та “ділової репутації” та “спростування недостовірної інформації” [лапки мої]. Мова іде про тексти з книги “Справа Василя Стуса”, яку ми зробили разом з Видавництво Vivat(воно є співвідповідачем у цій справі). Медведчук вимагає заборонити розповсюдження (продаж) у будь-якій формі і на будь-якій території примірників цієї книги. Отже, хто хоче мати це видання – поспішіть, бо хто знає, що буде завтра. І це, ясна річ, не реванш. Перше засідання по цій справі відбудеться у Дарницькому суді 2 жовтня 2019 року. P.S. Оскільки звучить питання як купити, то це просто – можна відіслати на картку 4731 2191 0004 5388 – ціна 250 грн. А потім обов”язково напишіть всі дані для відправки Новою поштою у приват.”

Після публікації посту чимало людей захотіли купити книгу про Стуса:

“Спасібо, тов. Медведчук. Більше сотні українців зробили замовлення книги “Справа Василя Стуса” – понад 50 посилок відправив щойно. Майже дві сотні людей підписались на цю сторінку і тепер нас понад 80 тисяч! Дякую за добрі слова, довіру й підтримку. Перемогли Сталіна, перемогли Гітлера, переможемо і медведчуків з шуфричами. Все буде добре. І синьо-жовтий прапор перемоги майорітиме над Стусовим Донецьком!”

Є новина. Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав на мене в суд щодо захисту своєї "честі", "гідності" та "ділової…

Gepostet von Вахтанг Кіпіані am Donnerstag, 29. August 2019