Солістка гурту Go_A зізналася, що мама не привітала її з успіхом на “Євробаченні-2021”

2299

Фронтвумен українського гурту Go_A, який посів 5-те місце на “Євробаченні-2021”, Катерина Павленко зізналася, що мама не привітала її з успіхом.

Так, у програмі Яніни Соколової “Рандеву” артистка поділилася, як її зустрічали після прильоту до України. Зірок приїхав привітати мер Березані, мешканці міста, але мама не прийшла, – пише ТСН.

“Мер міста Березань навіть приїхав мене зустрічати до аеропорту. Березанська громада, з прапорами, у вінках, з піснями. Було дуже приємно… Ну я зідзвонювалася з мамою, але ми на цю тему не говорили. Мені здається, вона не усвідомлює цього… Вона мене запитала, коли я повертаюся на роботу у Березань”, – приголомшила Катя.

Крім того, Катерина зізналася, за кого вболівала на “Євробаченні-2021”. Так, фаворитом співачки став представник Швейцарії. З Gjon’s Tears вона досі спілкується у Мережі.

“За Італію теж вболівала, просто до Швейцарії у мене особливе ставлення до учасника. Я передивилася усі відео, які є на YouTube з ним. От він вийшов від нашої гримерки, а в нас боліло обличчя, бо ми постійно усміхалися і цю усмішку не можна було прибрати з обличчя. Від нього настільки позитивна енергетика, він добрий, класний”, – поділилася виконавиця.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини