“Соліст гурту “Антитіла” отримав повістку до військомату після допису про отримання Хомчаком трьох квартир” – Звіробій

2076

Маруся Звіробій (Олена Самбул) заявила, що головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак після публікації допису про його квартири співаком і волонтером Тарасом Тополею змусив військкомат, до якого приписаний Тополя, призвати співака до армії.

Про це Звіробій заявила у Facebook, передає Прямий.

“Тарас Тополя, фронтмен групи “Антитіла”, повісив у себе пост про товариша Хомчака, начальника Генерального штабу ЗСУ, який собі виписав уже третю службову квартиру, і, подейкують, що дві попередні вже приватизовані ним. У відповідь на пост Тараса Тополі товариш Хомчак підняв на ноги його військкомат, аби Тараса призвали до армії”, – сказала Звіробій.

Військовослужбовець наголосила, що Тополя у цивільному житті займається протидією російській інформаційній агресії, а також створює якісний україномовний музичний контент, чим сприяє розвитку української масової культури, та побажала йому і надалі плідно працювати у цій сфері.

“Тарас Тополя – це дуже сильний боєць на інформаційному полі, де величезна нестача якісного українського контенту. Коли наші бійці на фронті замість якісного українського контенту слухають Потапа з Настєй, які штані знімали перед Росією під час війни, коли брали їхні нагороди музичні, яким “какая разница”, коли на цьому зростають наші бійці, тоді вони “какую разницу” і обирають на виборах. Підготовка бійців інформаційна надзвичайно важлива. В армії дуже слабо з цим працювали всі ці часи, сьогодні – тим більше, ніхто з ними не працює. Що таке програти інформаційну війну, знає кожен із нас, тому що Донбас і Крим у нас віджали фактично телевізором – мізки людям просто зломили і заср*ли”, – сказала Звіробій.

https://www.facebook.com/marusyazvirobiy1/posts/3365817200133293?__cft__[0]=AZUZgShTpvms0LZ5-3yJM9mKqXFZCPAvj6ohUhlTWZ5R9WyA62IvctD-WIzc3Sq-0gWMM9dYuaDnr4fe6oteipOdC6IdelJn982wHSHUsrMWIGwpp_uRnhzVmDODufKIajrUo0NkSYy6-mxZg2ymMiQd&__tn__=%2CO%2CP-R

Тарас Тополя після допису про квартири Хомчака написав про намір зробити трансляцію спілкування з представниками військкомату.

“Розчарований. Можна було вигадати отвєточку й поцікавіше. Якусь статтю зарядити чи блогера, що я тіпа уклоніст, переховуюсь там на сценах, на радіо всяких. Штож… як прийдуть то зроблю вам стрім, і шоу, без карантинних обмежень”, – написав Тополя.

https://www.facebook.com/taras.topolya/posts/3494600103953038?__cft__[0]=AZV-vGoxyC3lP8-KsCe6-YhgFak4NdWl2CJojVynaJhCZUB4sNHsK7zQ0HzQ9G6gIJj_yibx94oHJ5zEZ473dqkWX1Iv0J6zhFKDQwMjh-cHIMRoSZuZH3dtjBX_xCKmjoY&__tn__=%2CO%2CP-R