Сьогодні – сьома річниця, коли закатували львів’янина і Героя України Юрія Вербицького

4661

Сім років тому, а саме 2014 року біля села Гнідин Бориспільського району на Київщині жорстоко побили 50-річного науковця зі Львова Юрія Вербицького, що брав участь у Революції Гідності.

Так, Юрія Вербицького разом з Ігорем Луценком викрали з Олександрівської лікарні та вивезли за місто. Після жорстоких тортур їх залишили в лісі. Уже там Вербицький помер, передає Форпост.

У МВС зазначили, що ініціатори викрадення переховуються в Криму. А в кримінальному провадженні у цій справі затримали Олександра Волкова, якого слідство вважає організатором цього викрадення.

Зазначимо, що у групі з кримінальним авторитетом Олексієм Чеботарьовим також працював Сергій Мисливий. У березні 2020 року правоохоронцям вдалось затримати підозрюваного Сергія Мисливого, а вже у серпні 2020 року Слідчі Держбюро розслідувань завершили досудове розслідування про викрадення і вбивство Юрія Вербицького та Ігоря Луценка.

Інформація

Юрій Вербицький народився 25 серпня 1963 року у родині геофізика Тараса Зиновійовича Вербицького та Тетяни Василівни Борачок.

У 1985 році закінчив факультет геодезії Львівського політехнічного інституту. У 2013 захистив дисертацію на тему «Методичні та прикладні аспекти комплексного банку геофізичної інформації Карпатського регіону» і отримав науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук.

Юрій Вербицький мав перший розряд з альпінізму і долав найскладніші маршрути на Кавказі. У 2007 році він зірвався з гори Дихтау в Кабардино-Балкарії. Його спускали з гори протягом двох діб. Травма не пройшла безслідно. Після цього випадку Юрій Вербицький кульгав.

Юрій спеціально взяв відпустку на роботі, поїхав на Майдан усередині січня 2014 року. Він був далеким від політики, але казав, що не може стояти осторонь. Казав: «Я маю бути там».

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини