“Слуги народу” на засіданні фракції обговорять можливість відставки Арсена Авакова

1415
Ìèíèñòð âíóòðåííèõ äåë Óêðàèíû Àðñåí Àâàêîâ âî âðåìÿ çàñåäàíèÿ Êàáèíåòà Ìèíèñòðîâ Óêðàèíû â Êèåâå, 23 ìàðòà 2016 ã. Ôîòî Êðàâ÷åíêî Àíäðåé / POOL / ÓÍÈÀÍ

Фракція “Слуга народу” планує на засіданні 1 червня обговорити ймовірність відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Проаналізувавши перебіг розслідування нещодавніх резонансних справ, парламентарі оцінять, чи ефективно працює Нацполіція і МВС.

В оновленому уряді для Авакова можуть створити нову посаду — 5 канал

“Слуги народу” говоритимуть про відставку Авакова.

Наразі позиція фракції щодо нього не сформована, заявив депутат “Слуги народу” Денис Монастирський в ефірі телеканалу “Еспресо”, передає 24 канал.

“Ми на фракції ще не обговорювали, в нас засідання відбудеться у понеділок ввечері (1 червня – 24 канал), одразу після засідання профільного комітету. Ми, звичайно, це будемо обговорювати”, – зазначив нардеп.

За його словами, головним при оцінюванні МВС, зокрема і очільника відомства Арсена Авакова, буде аналіз того, як швидко міністерство сприяло у розслідуванні двох нещодавніх резонансних справ. Мова йде про побиття і зґв*лтування жінки в Кагарлицькому відділенні поліції, а також масову стрілянину у Броварах.

“Я прихильник того, що в цих випадках треба розглядати і причини, які призвели до цих випадків, і реакції відповідних органів на цю ситуацію”, – пояснив Монастирський.

Що аналізуватимуть:

  • чи були факти приховування доказів за цими справами;
  • яким було сприяння та як швидко йде розслідування.

На його думку, це буде ключовим при оцінюванні як керівництва Національної поліції, так і профільного міністерства.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини