“Слуги” хочуть переглянути угоди з ЄС на користь олігархам – Порошенко

276

Заяви про необхідність перегляду Угоди про асоціацію та інших документів, підписаних між Україною та Європейським Союзом, спрямовані в інтересах конкретних олігархів, а також збігаються з позицією російського президента Путіна.

Про це сказав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко в інтерв’ю журналістам під час перебування в Брюсселі в ході Міжпарламентської Ради Україна-НАТО, – пише Газета.юа.

“Я твердо переконаний, що заява представників або керівництва “Слуги народу” в Давосі спрямована в інтересах конкретних олігархів, бо Україна безумовно виграє від поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі”, – підкреслив Порошенко.

“На сьогоднішній день уже 43% українського експорту спрямовані на ринки європейського союзу і де-факто врятували економіку України”, – наголосив він.

“Дивними чином твердження керівництва “Слуги народу” збігаються з твердженнями Путіна, який каже про те, що в інтересах України негайно повернутися назад до Російської імперії”, – також зауважив лідер “Європейської Солідарності”.