«Какая разніца»: Полякова з прихильником анексії Криму Кіркоровим запалила під «Шльопки»

198

Ольга Полякова разом із Філіпом Кіркоровим порозважалися на дитячому дні народженні у Америці. Нагадаємо, Кіркоров неодноразово гастролював у анексованому Криму, а його прізвище є у списках сайту «Миротворець».

Українська співачка Оля Полякова, яка нещодавно з жалем про відпочинок, який не виправдав її сподівань, поїхала з Мексики, повідомила, що перебралася з двома дочками в Майамі, де продовжила зимову відпустку, передає РБК-Україна.

Щоб надолужити втрачене і нарешті весело провести час, виконавиця вирушила в гості до своїх знайомих українців, які перебралися на постійне проживання в США. Сім’я змогла заробити великі статки на відео з маленькою донькою Настею, яка показувала розпакування іграшок та відвідування ігрових центрів в YouTube. Господарі гостинно зустріли українську зірку і показали їй свій розкішний будинок на березі озера, а також влаштували запальну вечірку на честь дня народження юної блогерши.

Разом з Поляковою ще одним зірковим гостем став Філіп Кіркоров, російський співак і продюсер, разом зі своїми дітьми. І поки малюки розважалися іграми з аніматорами, Філліп і Оля встигли запально потанцювати під хіти “Шльопкі” та “Ей, секундочку”. Парочка обіймалася під час танцю, пустувала і жартівливо чмокала один одного в щоки.

А ще дві сім’ї потрапили на бэкстедж цирку Дю солей та фотографувалися з артистами. На пам’ять про весело проведений час у Олі залишилося фото з Кіркоровим на сходинках, на якому вони мило притискалися один до одного, що не змогли не прокоментувати фанати: