Сльози українських вболівальників і розгромний рахунок: результат матчу Україна – Англія

2138

Збірна України на чемпіонаті з футболу Євро-2020 не збигли здолати суперника. Українці поступилися з рахунком  0:4 .

Вже на 4 хвилині Гаррі Кейн відкрив рахунок у грі, вивівши англійців вперед, після результативного пасу Рахіма Стерлінга.

Возможно, это изображение (2 человека, люди занимаются спортом и текст «KANE ZABARNYI 13»)

Після забитого голу гра в основному йде в центрі поля. Англійці після забитого м’яча трохи відійшли назад і віддали володіння м’ячем українцям.

Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)

На 33 хвилині Георгій Бущан неймовірно врятував ворота “синьо-жовтих” після потужного удару Райса.

Заміна у збірної України на 36 хвилині. Віктор Циганков вийшов замість Сергія Кривцова (в нього проблема з ногою). А це означає, що збірна України перебудовується на гру в два центральні захисники.

На 43 хвилині був небезпечний момент, Микола Шапаренко потужно пробив з 22 метрів, однак м’яч пролетів повз воріт.

Після перерви, зі свіжими силами на 46 хвилині Гаррі Магуайр подвоїв перевагу англійців, після подачі Шоу зі штрафного.

На 50 хвилині Гаррі Кейн оформив дубль, перетворивши рахунок на 0:3.

На 62 хвилині  був сейв у виконанні Бущана після потужного удару Кейна. Однак вже на 63 хвилині Джордан Хендерсон, який тільки вийшов на заміну, став автором четвертого голу у матчі. Українці вкотре пропустили після розіграшу станрдату. Тепер рахунок 0:4.

Андрій Шевченко зробив наміну, замість Сергія Сидорчука вийнов на поле Євген Макаренко. Англійці в свою чергу такоз зробили одразу три заміни: Кіран Тріп’єр вийшов замість Люка Шоу, Маркус Решфорд замінив Рахіма Стерлінга, а Келвін Філліпс поступився місцем на полі Джуді Беллінгему.

На 74 хвилині Макаренко пробив по воротам суперника, однак голкіпер суперників врятував ворота.

Збірна України програла команді Англії в 1/4 фіналу Євро-2020 з рахунком 0:4, чим закінчила участь у Чемпіонаті Європи.