Слава Камінська розповіла, чи візьме участь у завтрашньому ефірі “Танців з зірками”

438

Вчора, 4 вересня, українська співачка та учасниця четвертого сезону шоу “Танці з зірками” Слава Камінська повідомила, що сильно отруїлась. Вона зазначила сьогодні, що їй вже краще

Українська співачка, екссолістка дуету “НеАнгели” Слава Камінська, що вчора сильно отруїлась, сьогодні, 5 вересня, розповіла про свій стан. Вона повідомила в інстаграмі, що їй вже краще. Слава з Дмитром готуються до завтрашнього ефіру, передає 24 канал.

Слава Камінська вчора повідомила, що сильно отруїлась. Це сталось за два дні до ефіру, тому шанувальники налякались, чи зможе вийти співачка на паркет і продовжити боротьбу. Після тренування їй стало погано, вона поїхала додому і там перебувала під крапельницею.

Але сьогодні Слава повідомила, що їй набагато краще. Співачка подякувала фанам за підтримку і сказала, що вони з партнером уже тренуються.

“Легкою ходою я вийшла із залу. Прокинулася раптово, а завтра ефір. Друзі, дякую всім за теплі слова. Мені вже краще, ми з Дімою цілий день тренуємося, щоб недільне шоу було ще яскравіше та гарячіше”, – написала співачка.

Тим не менш, шанувальники засипали її черговою порцією підтримки та побажань. “Бережи себе, вболіваємо”, “Успіху вам”, “Будемо підтримувати всією сім’єю”, “Ми з вами, все вийде! Ви дуже талановита”, “Я з вами і за вас”, – пишуть в коментарях фани.