Скандал з ТЦК на Хмельниччині: військкоми силоміць тягли чоловіка з лікарні (відео)

721

Чоловік пояснював, що хоче пройти медичний огляд, бо під час ВЛК йому “тільки печатки проставили”.

У Хмельницькій області працівники ТЦК намагалися силою забрати чоловіка з лікарні до військкомату.

Відповідне відео було опубліковане у Мережі, – пише ТСН.

На кадрах чути, як чоловік пояснює військкомам, що просто хоче пройти медичний огляд і отримати направлення на обстеження, бо під час ВЛК йому “тільки печатки проставили”. Він запевняє, що не є ухилянтом, і обіцяє наступного ранку з’явитися у ТЦК.

“Всі мої документи у вас. Ви навіть паспорта забрали”, – зазначає чоловік

Водночас військкоми кажуть йому “бути мужиком, а не бабою”, оточують його, викручують руки і намагаються затримати. Правоохорнець, який стояв поруч, на такі дії працівників ТЦК не реагував.

Поліцейький ігнорував заклики втрутитися у ситуацію / ©

“В людини стався гіпертонічний криз. Лікарі швидкої медичної допомоги доставили людину до лікарні на госпіталізацію, тиск 180 на 120, але його силою викрадають з лікарні. Поліцейські бездіють, лікарів позалякували, адвокату та клієнту заподіяли тілесні ушкодження”, – стверджує місцевий адвокат Віктор Бабчинський, який опублікував це відео у соцмережах.

У коментарі місевому виданню vsim.ua Віктор Бабчинський розповів, що суперечка виникла, бо військкоми нібито забороняли проводити обстеження призовника на ВЛК у лікарні селища Віньківці.

“На думку воєнкома у Віньковецькій лікарні занадто довго і занадто ретельно оглядають призовників на комісії ВЛК. Тому ТЦКашники масово викрадають людей серед вулиць і з приватних будинків, силою везуть до Кам’янець-Подільського або Хмельницького, а там без огляду штампують довідки ВЛК про повну придатність до служби (не маючи в складі комісії відповідної кількості лікарів за спеціалізацією), – стверджує Бабчинський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини