Скандал із Кримом, подружка з Росії та гарячі фото: що відомо про представницю України на “Міс Світу”

305

Україну на міжнародному конкурсі краси “Міс Світу-2019”, який відбудеться 14 грудня в Лондоні, представить Маргарита Паша. Що відомо про дівчину?

Так, OBOZREVATEL вирішив пригадати найгучніші скандали з Маргаритою. А також розглянув її сторінку в Instagram.

12 вересня у Києві відбулося фінальне шоу національного конкурсу краси “Міс Україна-2019”, переможницею якого стала 24-річна Маргарита Паша. Відомо, що дівчина є студенткою Київського інституту міжнародних відносин за спеціальністю Міжнародне право. Також Паша – майстер спорту з художньої гімнастики.

Втім, у мережі перемога Маргарити викликала бурхливі суперечки. Користувачі розкритикували зовнішність Паші, а також заявили, що учасниця купила собі перемогу.

Незабаром Паша знову опинилася в центрі обговорення. Цього разу через російську мову. Користувачі заявили, що вона, як представниця України, має говорити українською мовою, а також висміяли її відмову говорити державною мовою з Катею Осадчою.

Після чого в мережі спалахнув новий скандал із Маргаритою. Під час святкування Дня ООН в Україні дівчина відповіла на запитання “Чий Крим?”. Тоді вона заявила, що півострів “належить всім людям” і побажала йому процвітання:

“Крим – всіх людей. Вся територія Землі, вона належить усім нам”.

А днями стало відомо, що Маргарита дружить з іншою учасницею “Міс Світу-2019”, представницею Росії Аліною Санько.

Втім, коментувати свої стосунки з росіянкою Паша не стала. У коментарі “Сегодня” українка заявила:

“Боже мій! Чому ви знову про політику?! Тут взагалі все не так, як у вашому журналістському світі. У даній ситуації не має значення – росіянка ти чи американка. Ми всі люди! Більше того, ми – представниці прекрасної половини людства і повинні дарувати цій землі мир, добро і красу”.

Що стосується сторінки в Instagram Маргарити, то в соцмережі дівчина любить публікувати відверті фото, а також приміряти спокусливі вбрання, які підкреслюють її фігуру.