Син-військовий подарував матері неймовірне перевтілення в салоні краси: як змінилася жінка

661

Неймовірне перевтілення подарував своїй матері син, який нині захищає Україну у лавах ЗСУ. Стилісти та б’юті-майстри допомогли розкрити красу жінки та подарували їй новий образ.

Неймовірна зміна образу відбулася в одному з салонів краси у Львові. Експерт перевтілення й власниця салону Сніжана Владика поділилася з 24 Каналом зворушливою історією.

Син-військовий вирішив зробити подарунок найріднішій

До адміністратора салону зателефонував чоловік і замовив перевтілення для своєї матері. Як виявилося, він військовослужбовець і дуже хотів зробити для найріднішої людини подарунок. Він оплатив відразу усі послуги й жінку записали на процедури до салону.

Пані Сніжана розповіла, що таким жестом син хотів порадувати матір, бо від того часу, як він долучився до лав армії, вона стала сумна. Жінка перестала за собою доглядати, бо їй просто було не до того. Але син вирішив нагадати їй, яка вона гарна і що здатна нести доброту і любов у цей світ.

Коли мама військового прийшла у салон, то їй підстригли волосся, пофарбували й зробили вишуканий макіяж. Як говорить експерт перевтілення Сніжана, жінка була схожа на якусь дружину президента.

Після перевтілення вона стала така статна. Я їй сказала, що вона ніби дружина президента. Це навіть не наша заслуга, а самої жінки, тому що ми просто відкрили її красу. Її просто треба було як алмаз перетворити у діамант, – розповіла власниця салону.

Першим перевтілення побачив саме син, який і зробив такий подарунок для мами. Він дякував усім майстрам, які відкрили красу жінки.

Матері військового також підібрали кілька стильних образів. До слова, пані Сніжана розповіла, що жінка до цього ніколи не носила джинси. Річ у тім, що жінка їх ніколи не мала та й не дуже полюбляла. Але після такого перевтілення по-новому поглянула на себе.

Експертка перевтілення додала, що це не просто макіяж та нова зачіска. Після таких кардинальних змін жінки дійсно змінюються. Пані Сніжана розповіла, що кожна відвідувачка салону потім починає по-новому себе сприймати й переосмислює своє життя. І таких історій чимало. До прикладу, якось у салон на перевтілення завітала жінка, чий чоловік загинув під час Революції Гідності на Майдані. Майже 10 років вона носила хустку й була у жалобі, але вирішила, що пора повертатися до повноцінного життя. Й першим кроком жінка вирішила оновити зачіску та стиль.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини