“Швидко ви, хлопці, біжите до прірви”: Казанжи про політику нової влади

461

Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко отримав 60 діб утримання в СІЗО і 76 мільйонів гривень застави.

Оскаржити це рішення судді адвокат не може, тому що суддя вчасно не підготував ухвалу суду. Сьогодні минає вже третій день. Скоріше за все, суддя Білоцерковець робить це навмисне. І не боїться порушувати закон. Ми ж не думаємо, правда, що його вищі сили благословили на таке грубе порушення? Виключно його ініціатива, певне. Як і те, що генерал-майор перебуває в СІЗО, а не на гауптвахті, як того вимагав навіть прокурор, – пише Новинарня.

Зате з усім іншим у нас повний порядок. “Журналіст” Андрій Портнов прийшов на зустріч в офіс президента. Скаржився на журналістів “Радіо Свобода”. Офіс президента так розхвилювався через незручності “журналіста” Портнова, що навіть випустив спеціальну новину на цю тему, де назвали Портнова не лише адвокатом, а і “журналістом”. І пообіцяли розібратися.

Перед цим глава офісу Богдан збирав таємне коло журналістів і теж скаржився, що його не люблять.

А віцеспікер Руслан Стефанчук отримує компенсацію за житло, яке винаймає у своєї тещі. Запевняє, що теща платить всі податки. У мене немає підстав йому не вірити. Він же дорослий хлопчик, чому це теща має просто так пустити його пожити в стометрову хатку? Тим більше, коли платники податків готові платити за комфорт нових облич у владі. Во ім’я отця, зятя і його тещі.

Богдан Яременко продовжує очолювати зовнішньополітичний комітет, тому що коротка людська пам’ять дозволяє йому це робити. Ну, з ким не буває, правда? Купувати собі дівчат для втіхи – то невеликий гріх, правда? Хто без гріха, скажіть?

Перша леді продовжує писати сценарії для “95-го кварталу”. Руки звикли. Серце просить. Ну не благодійністю ж їй займатися, як прокляті попередні старі обличчя. Більше втіхи приносять рядки “горіла хата, палала.

І вже як мученик совісті виглядає Олег Ляшко, який завдав зафіксовані “легкі тілесні” ушкодження Герусу. До речі, Ляшкові світить арешт без права внесення застави.

Швидко ви, хлопці, біжите до прірви.
Але не гальмуйте, не гальмуйте…