Швеція надасть Україні рекордну військову допомогу: що невдовзі отримають ЗСУ

624

Україна отримає потужну військову допомогу від Швеції. Шведський парламент схвалив рішення передати Україні оборонну техніку і спорядження на суму майже 300 мільйонів доларів.

У четвер, 17 листопада, парламент Швеції схвалив пропозицію фінансового комітету і надав уряду повноваження передати Україні військову допомогу на 3 мільярди шведських крон, передає 24 канал.

Швеція надасть Україні те, про що просив Київ

Україна отримає від Швеції системи протиповітряної оборони, включаючи боєприпаси. Також пакет допомоги включає броньовану техніку, прицільні пристрої, індивідуальне спорядження, в тому числі зимові комплекти, намети та маскувальні сітки.

Це вже дев’ятий пакет допомоги Швеції для України й він стане найбільшим. Про це раніше заявляв прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон. Він інформував, що Швеція надасть Україні те, про що просив Київ.

Це більший пакет військової підтримки, ніж усі вісім попередніх партій, разом узятих. Це найбільша робота, яку ми зробили, і ми точно дотримуємося українського списку пріоритетів у тому, що, на їхню думку, їм потрібно прямо зараз, – заявив прем’єр.

Глава шведського Міноборони Пол Йонсон заявив, що новий пакет військової допомоги включає необхідну для захисту України техніку. Він впевнений, що це допоможе Україні вистояти перед натиском російських ракет в останні тижні.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини