“Щасливого польоту, побратиме”: на війні загинув захисник з позивним “Тренер”

823

Війна забрала життя старшого лейтенанта Руслана Данка з позивним “Тренер”. Він загинув під час виконання бойового завдання на фронті.

Про смерть загибель воїна повідомив капелан 74-го батальйону Богдан Костюк. Він зазначив, що загиблий чоловік був “одним із найкращих, найпозитивніших, найталановитіших бійців” підрозділу, – пише 24 канал.

Загибель військового

Під час виконанні бойового завдання загинув старший лейтенант 74-го батальйону територіальної оборони 102-ї бригади Сил ТрО ЗСУ Руслан Данко з позивним “Тренер”. Свій останній бій чоловік прийняв 23 лютого.

Так буває на війні: позавчора ви обговорюєте якісь плани на майбутнє після Перемоги, після демобілізації… Перед виконанням спільного бойового завдання тиснете руки, жартуєте… І через пів години хтось із вас 200-й, – написав Богдан Костюк.

Як розповів побратим Руслана, у мирні часи той був кандидатом у майстри спорту з греко-римської боротьби, батько. Також військовий був чоловіком, сином та батьком.

Щасливого польоту благословенній Твоїй душі у Небесне Царство і Вічная Пам’ять Тобі славний Побратиме, – написав Костюк.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини