“Що ж ви за дебіли?” – “слуга народу” різко висловився щодо 9 травня

928

Новообраний народний депутат від президентської партії Максим Бужанський не бачить сенсу в перейменуванні або скасуванні святкування 9 травня.

Зараз це свято називають Днем ​​пам’яті та примирення.

“Я проголосую “проти” і запитаю: “Що ж ви за дебіли?”. Нехай не святкують, журяться. Я задаю питання про день, який називають Днем пам’яті та примирення, який відзначає В’ятрович і Ко. А що конкретно ви пам’ятаєте і з ким вирішили миритися? Жодна людина поки не відповіла на це питання. Миритися з нинішніми німцями? А навіщо? З ними ми і так живемо у мирі. Миритися з тими німцями, що повішені після Нюрнберзького трибуналу? З ними я не згоден миритися”, – сказав він в інтерв’ю “Стране”.

Також Бужанський вважає безглуздим червоний мак як символ Дня примирення.

“Червоний мак – це символ, принесений із Першої світової війни, і до нас він не має відношення”, – заявив він.

При цьому георгіївську стрічку майбутній нардеп носити дозволяє.

“Для мене вона ніколи не мала значення. Це аксесуар, що з’явився за декілька років до Майдану. Нічого особливого він собою не ніс. Те, що цей символ узурпували сепаратисти, – мені неприємно. Хочуть носити – нехай носять. Символ перемоги – це не георгіївська стрічка, а червоний прапор Перемоги над Рейхстагом. Мені не потрібні додаткові символи”, – підкреслив Бужанський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини