“Я пишаюся результатами, але не хочу перетворювати боротьбу за це крісло у трилер”: Пилип Іллєнко звільняється із Держкіно

838

Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко подав прем’єр-міністрові України заяву про звільнення за власним бажанням.

Про це повідомив сам Іллєнко у відеозверненні на своєму “Фейсбуці” – пише Вголос

“Я не хочу перетворювати боротьбу за це крісло у трилер з елементами складнопостановочного екшену, це точно не принесе користі телеіндустрії. Тому сьогодні я написав прем’єр-міністрові України заяву про звільнення за власним бажанням. Це дасть змогу новому Уряду найближчим часом провести відкритий конкурс і призначити нового керівника галузі”, – зазначив Іллєнко.

Пилип Іллєнко подякував колективові Держкіно за плідну працю та своїй родині за підтримку:

“Це були фантастичні, драматичні, складні і цікаві 5 років боротьби та перемог. Я дякую колективові Держкіно, колегам, друзям, які були поряд протягом всього цього часу. Ми з вами пройшли карколомний шлях від повного колапсу кіноіндустрії у 2014-му до найкращих показників розвитку галузі за весь період незалежності сьогодні. Я пишаюся результатами нашої спільної праці.

Хочу подякувати також своїй родині, дружині, нашим синам, мамі, брату за терпіння та підтримку протягом цих років. Окрема подяка – ворогам і хейтерам. Ви весь цей час змушували мене бути сильним і своїми реакціями лише підтверджували правильність моїх дій”.

“У сьогоднішній Україні керівна посада на держслужбі – це скоріше прокляття, аніж винагорода. Все менше людей хоче йти сюди працювати. Тому своєму наступнику чи наступниці я хочу побажати мудрості. Сподіваюся, ви збережете всі наші досягнення і продовжите розпочате. Ну, а я найближчим часом планую відпочити. У мене давно не було людської відпустки. Але не прощаємося. Всю свою подальшу ділову, творчу, громадсько-політичну діяльність я пов’язую винятково з українським національним кінематографом. До зустрічі!” – додав голова Держкіно.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини