“Шарій та Клюєв — ватна потороч, яка втікала з країни — не може балотуватися і не буде балотуватися до Ради”, – волонтер

1444

Волонтер і громадський діяч Роман Сініцин звернувся до Президента України Володимира Зеленського з вимогою відмовити у реєстрації на вибори Шарію та Клюєву.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні на акцію за пару годин зібралось більше тисячі людей. Бо люди не будуть терпіти ганьбу. Шарій та Клюєв — ватна потороч, яка втікала з країни — не може балотуватися і не буде балотуватися до Ради.
Сьогодні протест був мирний.
Постояли, поговорили, покричали, попалили.
Якщо за два дні ЦВК та ВСУ не розберуться, хто з них більше налажав і не скасують рішення про реєстрацію цих двох покидьків — ми залишаємо за собою право від мирного протесту перейти до не мирного.
Також звертаємось до Володимира Зеленського, президента і гаранта Конституції. В таких ситуаціях ви маєте говорити швидше ніж люди, а не мовчати і ховатись. Якщо від вас не буде заяви з приводу ганебних рішень про реєстрацію на вибори антимайданівців-втікачів всупереч закону і конституції, то ми прийдемо і до вас.
2 дні. Час пішов.
З повагою ваші.
Ті кому не пох*й”.

Сьогодні на акцію за пару годин зібралось більше тисячі людей. Бо люди не будуть терпіти ганьбу. Шарій та Клюєв — ватна…

Gepostet von Roman Sinicyn am Dienstag, 2. Juli 2019

Як відомо, Анатолій Шарій та Анатолій Клюєв в результаті своєї журналістської та політичної діяльності, неодноразово проявляли свою відверто антиукраїнську та промосковську позицію.

Анастасія Сорока для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини