“Шалений снігопад накриє ці області України в кінці березня, холод суне в цілий регіон”: синоптики про сніг

1978

Синоптики кажуть про наближення фінальних снігопадів цієї весни. Експерти попереджають, що слід підготуватися, адже ті можуть виявитися надзвичайно потужними. 

Як інформує “Апостроф”, синоптики прогнозують, що 28 та 31 березня в Україні знову розбушуються снігопади, які не зачеплять лише східні та південні регіони, – пише 0352.ua.

Про це свідчать погодні карти від метеорологічного сайту Ventusky.

За прогнозами синоптиків, зранку 28 березня випаде сніг у всіх західних областях України. Особливо сніжно буде у Львівській та Рівненській області.

Снігові маси повільно рушать у бік столиці. Вдень 28 березня опади пройдуть у Тернопільській, Хмельницькій та Житомирській області.

Близько 17:00 сніг уже буде у столиці, Київській та Чернігівській області, а також у районі Чернівців. До 20:00 розпогодиться майже на всій території України, але ще буде незначний сніжок у районі Сум та Чернівців.

Снігові опади повернуться до України 31 березня близько 17:00. Вони зачеплять лише Чернівецьку, Хмельницьку, Вінницьку та Житомирську область. Ближче до 23:00 того ж дня сніг буде на всій західній частині країни, але вже на ранок 1 квітня опади припиняться і там.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини