Серіал Школа 2 сезон: коли чекати продовження

32096

Остання, 30 серія, 1 сезону українського серіалу Школа вийшла на телеекрани 15 лютого. Утім, глядачі попрощаються із улюбленими героями на доволі короткий період. Творці серіалу підтвердили, що другий сезон “Школи” таки буде!

Про це пише Радіо МАКСИМУМ.

Український серіал Школа підкорив глядачів цікавим сюжетом про життя сучасної школи, підлітків, їхні взаємини з вчителями та батьками. Ця тема виявилася наскільки близькою українцям, що зібрала біля екранів цілі сім’ї.

Мільйони переглядів та не менше фанів по всій Україні переконали творців серіалу Школа взятися за роботу над продовженням історії. І ми вже знаємо, коли вийде другий сезон!

Нагадаємо, що 1 сезон популярного серіалу стартував наприкінці січня 2018-го і перші два тижні телеканал показував по дві серії щовечора. Однак з 29 січня 1+1 вирішив випускати по одній серії. Заключна 30 серія першого сезону вийшла на екрани 15 лютого.

“1+1 продакшн” вже оголосив, що глядачі знову зустрінуться з улюбленими героями Школи вже восени! Багато акторів серіалу підписали контракти на 2 сезон серіалу, але хто саме – ще невідомо.

Поки ми в очікуванні продовження історії – дивіться онлайн 1 сезон серіалу Школа:

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини