Запорізький університет опинився у рейтингу найпривабливіших для фото вишів країни

1489

Третій корпус Запорізького національного університету потрапив у «топ найкрасивіших вишів України, біля яких не гріх зробити селфі» за версією популярного освітнього сайту «Studway».

Третій корпус став справжньою окрасою запорізького вишу. Спершу в будівлі розташовувалася жіноча гімназія, проте з 1930 року вона стала частиною Запорізького національного університету. Тоді це ще був Інститут соціального виховання, який за три роки став Запорізьким державним педагогічним інститутом.

Варто нагадати, що у 1942 році в приміщенні гімназії відбувалася нарада Гітлера з воєначальником Еріхом фон Манштайном. Після війни ще майже 20 років тут була школа, але згодом приміщення повернули університету. Тепер тут факультет біології.

Цікаво, що у рейтингу опинився ще один виш із Запорізької обаласті. Ним став Бердянський державний педагогічний університет.

«Те, що Бердянський університет є окрасою міста, підтверджує любов та увага до цієї будівлі.Монографії, багатотомні дослідження, виставки, присвячені різним віхам історії вишу, – усім цим може пишатися університет. Споруду хотіли зробити вишуканою, тому бюджет, виділений на будівництво, збільшували декілька разів від початку роботи. Щоб додати будівлі помпезності, уже під час зведення стін їхню висоту збільшили на декілька десятків сантиметрів. Результат вражає і сьогодні», — відзначає «Studway».

У рейтинг найкрасивіших вишів країни, біля яких не гріх сфотографуватися також потрапили:

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія

Джерело: Forpost 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини