Улюбленець дітвори та дорослих: сьогодні 107 років з дня народження Діда Панаса

26389

Про нього знають усі: як дорослі, так і діти. А без його «Вечірньої казки» наврядчи можна уявити яскраве дитинство багатьох дітлахів того часу.

Фото з відкритих джерел

У цей день, 107 років тому, з’явився на світ відомий український актор та телеведучий Петро Юхимович Вескляров, що здобув свою славу під прізвиськом Дід Панас.

Народився 10 червня 1911 року в Тальному, що у Черкаській області. Найбільшу популярність Дід Панас здобув завдяки своїй «крилатій» фразі «Ось така ху#ня, малята…», яку випадково сказав у одному із своїх телеефірів.

Випуск програми «Вечірня казка» , що з’явився в ефір у 1984 році, був улюбленим серед дитячої аудиторії тих часів. Усі казки одіозного дідуся були у прямому ефірі виключно українською мовою, а завжди одягнута вишиванка булатйого справжнього «родзинкою», що навіть стала приводом неодноразового тиску з боку керівництва телебачення.

За всю свою творчість, Дід Панас отримав лише одну нагороду , – заслуженого артиста УРСР. Однак його смішний характер, влучні жарти та патріотичні погляди назавжди залишились у пам`яті українських глядачів.

Улюбленець дітлахів Петро Вескляров відійшов у вічність 5 січня 1994 року.

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини