Семирічна українка встановила унікальний рекорд за три хвилини (Фото)

2738

7-річна одеситка Софійка Костріцька під час 3-хвилинного танцю виконала аж 111 акробатичних елементів! При цьому, жоден з них не повторився двічі.

Цей виступ талановитої спортсменки визнано рекордом України в номінації: «Найбільша кількість акробатичних елементів в одному танці у виконанні дитини».

Експерти ледве встигали фіксувати складні трюки, хоч і список був підготовлений заздалегідь. При цьому дівчинка виконувала їх так легко, що здавалось, її тіло невагоме як пір’їнка.

Деякі з трюків були дуже складними: «бутон» — стійка на грудях без торкання ніг і рук; «копфшейн» — стійка на голові без опори на руки; лягскач – трюк, який виконується у циркових номерах і багато інших. Крім десятків силових вправ, дівчинка продемонструвала й ідеальну розтяжку. Експертів здивувало, що під час виконання цих фізично складних трюків дівчинка практично не втомлюється, зазначають у прес-службі Реєстру Рекордів.

Софія займається акробатикою і гімнастикою весь вільний час, вона цим живе. Її мрія – стати циркової артисткою. Юна рекордсменка України навчається на відмінно у другому класі Подільської школи-ліцею. Її улюблений урок — фізкультура. Тільки скаржиться, що на заняттях не дозволяють робити фляки і сальто.

Довідково

Рекорд України значна подія в житті Софії Костріцької, але це не перше її досягнення високого рівня. З 2016 вона стаа переможцем Всеукраїнській премії Міністерства освіти «Диво-дитина», у цьому ж році здобула перемогу на фестивалі в Болгарії. у 2017 році стала володарем Гран Прі фестивалю «Airena Olive» під патронатом ЮНЕСКО в Греції, а також стала переможцем у щорічному рейтингу популярності людей та подій «Народне Визнання» в номінації «Майбутнє Одеси». Крім того, Софія стала третьою на Кубку Європи, представивши номер «contemporary» в стилі сучасних танців.

Джерело: vesti.dp.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини