«Сам собі підсунь бетонну конструкцію» – у Львові посеред тротуару приватний нотаріус встановила бетонну перешкоду

2824

У Львові посеред тротуару приватний нотаріус встановила бетонну перешкоду.

Півкуля, яка перешкоджає проходу пішоходів, розташована на вулиці Різьбярській перед нотаріальною конторою Косаняк С.С.

Про це у Facebook написав львів’янин Ігор Мартинів, – повідомляє Про Львів.

На зауваження чоловіка з приводу бетонної півкулі на дорозі у нотаріальній конторі йому відповіли, що перешкода має завадити водіям паркуватися біля установи, а також у грубій формі порадили йому самому прибрати її.

“Вулиця Різбярська, 1А. Нотаріальна кантора Косаняк С.С. захопила частину тротуару, обгородивши бетонними конструкціями. Сьогодні, проходячи тут з дитячим візком я змушений був обходити це все щастя дорогою.. Мені це видалось дивним, тому я зайшов до кантори і поцікавився, що це таке. Дівчинка на рецепції сказала мені, що без цих конструкцій тут паркуються машини… На моє зауваження, що я не на машині їду, а пройти пішки не можу, з дальнього кутка офісу визирнула якась пані, припускаю, що місцевий біг босс, і відкрила на мене свій начальницький рот, щоб я зачинив двері бо їй дує. Також вона повідомила, що вона орендує цей простір, постелила тут за свої гроші плитку, і робитиме тут що хоче, а якщо мені не подобається, я можу сам собі відсунути їхню бетонну конструкцію. Зареєстрував звернення на гарячу лінію, там обіцяли розібратися. Але вирішив ще зробити нотаріальну кантору Косаняк С.С. знаменитою. Я б не ризикнув користуватись юридичними послугами настільки безграмотних “юристів”, які вважають що мають право на приватизацію тротуару.

PS: Якщо комусь не видно на фото, то прямо перед візком лежить бетонна півкуля

PPS: Поясню, чому з”явився цей пост. Тротуар вздовж нашої вулиці зазвичай повністю запаркований машинами. Інспектори штрафують, навіть евакуатори машини забирають, але проходить час і знову весь тротуар запаркований. І от сьогодні йдем ми з малим додому і, о диво, на тротуарі жодної машини!

Можна як людина пройти тротуаром, а не дорогою. І оце ми йдем тротуаром і впираємся в це барахло, яке треба все одно обходити дорогою. Звісно, що якби там як завжди були запарковані машини, то я б навіть не помітив шо там хтось чогось понаставляв. Але тут вільний тротуар і незрозуміла перешкода. Тому я вирішив зверну людям увагу на те, що їхня фігня на тротуарі заважає пройти. Могли ж сказати “ой справді, перепрошуємо, поправим”.

Але ні, пішло базарне хамство у відповідь. От і результат – популярність.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та просто неба”

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини