Розвідка України отримала дані про плани вторгнення РФ з трьох напрямків за кілька місяців до його початку, – Washington Post

633

Очільник ГУР МО Кирило Буданов був чи не єдиним з українських чиновників, хто відкрито говорив про те, що росіяни здійснять повномасштабне вторгнення, зокрема спробують захопити Київ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в матеріалі Washington Post.

За словами Буданова, своїми заявами він фактично поставив під загрозу свою кар’єру.

“Тієї ночі (з 23 на 24 лютого. – Ред.) він і його дружина дивилися на годинник, стурбовані тим, що Буданов незабаром може залишитися без роботи, якщо все піде не так, як він пророкував скептичному політичному керівництву України”, – зазначає видання.

“У нас була така розмова, що якщо цього нападу не станеться, ми не будемо виглядати дуже добре. Ми спеціально сказали, що о 4 ранку воно почнеться. Це звучить дуже дивно, але я боявся, що все піде не так, як треба”, – розповів очільник ГУР МО.

“Через одинадцять місяців слова Буданова мають серйозну вагу для президента Володимира Зеленського та інших у Києві. В українських політичних колах його поважають як єдину людину – поряд із американською та британською розвідками – яка за кілька місяців наперед правильно попередила, що планує Росія. … Більшість інших українських урядовців і військових посадовців очікували, що вторгнення Росії обмежиться східною частиною країни, а не повномасштабним нападом із трьох напрямків.”, – пишуть автори матеріалу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини