Росія атакувала два термінали в порту “Південний”: зруйновано ємності з агропродукцією

294

Росія продовжує нищити портову інфраструктуру України, намагаючись зупинити експорт агропродукції. 19 квітня росіяни атакували два термінали в порту “Південний”.

Внаслідок ракетного удару зруйновано ємності з агропродукцією, яка мала йти на експорт до країн Азії та Африки, – пише 24  канал.

Що відомо про наслідки атаки на порт “Південний”

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України 19 квітня повідомило, що ворог атакував два термінали в порту “Південний” в Одеській області, які спеціалізуються на перевалці агропродукції.

Один з терміналів належить всесвітньо відомій сінгапурській компанії “Дельта Вілмар”, яка працює в Україні з 2004 року та володіє також кількома заводами з переробки агропродукції. Це понад 300 мільйонів доларів інвестицій та майже 1 000 робочих місць.

Також у відомстві показали наслідки ворожого удару.

Зеленський розповів про сьогоднішній удар по порту “Південний” під час засідання Ради Україна – НАТО, зазначивши, що була пошкоджена не лише українська інфраструктура, але й сінгапурська.

Росія здійснила близько 40 атак на портову інфраструктуру Одещини

У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України зазначили, що росіяни пошкодили або знищили 215 об’єктів портової інфраструктури в Одеській області.

Це вже 39 атака Росії по об’єктах портової інфраструктури Одеській області – пошкоджено та частково знищено 215 об’єктів, 153 транспортних засоби, 8 цивільних суден, постраждало 26 цивільних осіб,
– наголосили в міністерстві.

Володимир Зеленський на засіданні Ради Україна – НАТО зазначив, що за останні 3 місяці Росія атакувала Україну з використанням понад 1 200 ракет і понад 1 500 “Шахедів”. НАТО погодилося надати нові комплекси ППО для захисту українського неба.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини