Російські пропагандисти заявили, що Андрій Данилко збожеволів: артист відреагував

7025

Росіяни намагаються зірвати концерти артиста і виставити його психічно хворим.

Від початку повномасштабної війни росЗМП регулярно пишуть купу фейкових матеріалів, присвячених Андрію Данилку та його психологічному стану, ставлять діагнози за фото та усіляко намагаються його очорнити. Мовляв, він вже геть збожеволів та більше не здатен працювати, пише ТСН

Андрій Данилко з притаманним йому гумором ставиться до таких закидів, але хоче розставити всі крапки над “і” та заспокоїти своїх шанувальників. Дійсно, нещодавно артист мав певні проблеми зі здоров’ям і тимчасово втратив голос. Але наразі він абсолютно здоровий та разом із бендом активно готується до туру містами США та Канади, що стартує 18 квітня.

“Не дочекаєтесь! Ще від “Євробачення” я був ворогом №1 для соловйових-скабєєвих-ернстів, а під час війни ще більше. Їх бісить, що ми сміємося, всупереч всьому. А наша ціль – дати людям можливість усміхатися, навіть коли їм болить”, – прокоментував Андрій Данилко.

Попри спроби ворогів зірвати концерти Андрія Данилка, тур містами США та Канади відбудеться за розкладом: 18.04 – Маямі, 21.04 – Чикаго, 23.04 – Нью-Йорк, 27.04 – Торонто, 29.04 – Сан-Франциско, 30.04 – Лос-Анджелес.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини