Росія звільняє вищих командирів через провали в Україні: подробиці від британської розвідки

885

У Росії є дуже гарна традиція: перекладати провину на когось іншого. Так, у країні-агресорці продовжують звільняти вищих командирів за те, що їм не вдалося досягнути результатів у війні проти України.

Про це свідчать дані розвідки Великої Британії. У відомстві розповідають, що впродовж кількох минулих тижнів своїх посад позбулися кілька високопоставлених командирів армії Росії, передає 24 канал.

Серед керівництва армії Росії “летять” голови

Зокрема, відомо про те, що із посад звільнили:

  • генерал-лейтенанта Сергія Кисіля – він більше не керуватиме 1-ю гвардійською танковою армією, адже не зміг захопити Харків;
  • віцеадмірала Ігоря Осипова, який командував Чорноморським флотом, адже його флагман – крейсер “Москва” – пішов на дно.

Водночас дані розвідки свідчать про те, що Валерій Герасимов, начальник генштабу Росії, може залишитися на своїй посаді. Але достеменно невідомо, чи довіряє йому тепер Володимир Путін.

“Культура пошуку цапів-відбувайлів, ймовірно, поширена в російській військовій системі та системі безпеки”, – підкреслюють у розвідці.

Тому вище керівництво армії, яке має безпосередній стосунок до війни проти України, шукатиме можливостей уникнути відповідальності за провал. А це означає, що шукатимуть, на кого ж то звалити провину за те, що “спецоперація” протривала не 72 години. Та й російська армія продовжує щодня втрачати свою як живу силу, так і техніку. Станом на 19 травня наші військові знищили вже 28 500 окупантів. І це лише приблизна цифра.

Але і це ще не все. У розвідці додають, що відповідні звільнення впливають на рішення військових. Так, тепер офіцери армії Росії не готові самостійно ухвалювати рішення. Вони очікують, щоб це робило керівництво. Мовляв, тоді у них будуть вищі шанси залишитися при посаді. Це ж означає, що у війні проти України ініціатива може перейти в наші руки.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини