Росія за три місяці війни проти України зазнала втрат, як СРСР в Афганістані за 9 років – розвідка Британії

504

За три місяці війни в Україні Росія втратила стільки ж солдатів, скільки втратив СРСР за 9 років війни в Афганістані. І втрати продовжують зростати.

Причина катастрофічних втрат полягає у провальній тактиці, відсутності гнучкості та командного підходу, який полягає у повторенні вже допущених помилок. Про це у щоденному зведенні про хід воєнних дій в Україні повідомили у Міністерстві оборони Британії, – пише Оbozrevatel.

У Британському оборонному відомстві констатували: за три місяці “спеціальної військової операції” Росія в Україні втратила приблизно стільки ж солдатів, скільки втратив СРСР за 9 років війни в Афганістані. І причиною тому – бездарне російське командування та закостенілість “другої армії світу”, як люблять називати свої збройні сили в РФ.

“Поєднання поганої тактики на малих висотах, обмеженого прикриття з повітря, відсутності гнучкості та командного підходу, який готовий посилювати невдачі та повторювати помилки, призвело до такого високого рівня втрат, який продовжує зростати під час бойових дій у ході наступу на Донбасі”, – зазначають у Міноборони Британії.

Стрімке збільшення втрат унеможливлює їх тривале приховування. І може призвести до протестів усередині РФ.

“Російська громадськість у минулому виявляла чутливість до втрат, понесених під час попередніх війн РФ. Зі зростанням кількості жертв в Україні вони ставатимуть все більш очевидними, а суспільне невдоволення війною та протестні рухи можуть посилитися”, – припускають у МО Британії.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини