Росія вже випустила по Україні понад 4700 ракет – Зеленський

694
Зеленський

Президент Володимир Зеленський у зверненні до учасників Міжнародної організації Франкофонії повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення Росія застосувала проти України понад 4700 ракет.

«Сьогодні 270-й день повномасштабної війни. Понад 4700 ракет застосувала Росія. Сотні наших міст просто спалені. Тисячі людей загинули. Сотні тисяч силою депортовані в Росію. Мільйони поїхали з України до інших країн, рятуючись від війни», — сказав президент, передає НВ.

Зеленський також нагадав, що минулого вівторка, 15 листопада, Росія випустила по території України понад 100 ракет. Унаслідок чого без електроенергії лишилися понад 20 мільйонів людей.

«Знаєте, що таке цей ракетний удар? Це понад 20 мільйонів людей без світла. Така була шкода енергосистемі, таке було термінове аварійне відключення. Відключились і реактори на двох наших атомних станціях — через ракетне ураження енергетики», — сказав він.

При цьому Зеленський також зазначив, що повернення миру можливе.

«Ми маємо це зупинити. Маємо зупинити російську агресію. Повернення миру можливе! Але воно можливе, коли кожен у світі розуміє, що ніхто не заслуговує жодного дня терору», — додав президент.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини