“Росія руками Зеленського намагається усунути тих, хто може консолідувати Україну” – Уколов про ймовірну підозру Порошенку

1797

Арешт або підозра лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку може призвести до розколу українського суспільства, що дуже небезпечно в умовах на тлі зростаючої російської агресії і концентрації військ вздовж кордону України.

Про це заявив політолог Віктор Уколов, передає Прямий.

За його словами внаслідок чергових фальсифікацій кримінальних справ проти Порошенка суспільство може розділитися на декілька таборів, що дуже небезпечно в мовах агресії РФ, що лише збільшить ризики військового вторгнення РФ.

– Як арешт, або підозра (Петро Порошенку ред.). Якщо це відбудеться, як це буде сприйнято у суспільстві?

“Вкрай негативно. Ви знаєте, ви говорили про або буде говорити про загрозу російського вторгнення. І представники влади говорять, що саме зараз необхідно консолідуватися українцям. Не можна сварити владу, треба не можна допустити розколу суспільства. Так, от будь-яка спроба арешту Порошенка приведе до розколу суспільства і можливих навіть заворушень. І це зіграє на користь не України, а Росії, можливо вона цього і добивається”, – підкреслив Уколов.

Він зауважив, що для Росії Порошенко дуже небезпечний, адже він може консолідувати український народ на захист своїй держави і організувати оборону, як вже зробив це у 2014 році.

“Тому, що вони таким чином руками Зеленського хочуть вибити тих хто може реально консолідувати країну. Тому, що якщо Зеленський, припустимо, злякається і усунеться від активної оборони України то такі люди як Порошенко можуть консолідувати суспільство на підтримку Верховного Головнокомандувача, щоб спільно всім разом відбити російську атаку. Тому, цим Порошенко дійсно небезпечний для Росії. Він зумів організувати оборону України у 2014 -2015 році” – заявив політолог.

“Саме через Порошенка і через його діяльність на Росію накладені санкції, які вони так хочуть зняти. Тому Порошенко в Росії вважається ворогом номер один”, – підкреслив політолог.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини