Росія провела модернізацію літаків, які можуть створити загрозу навколо наших кордонів, – Повітряні сили ЗСУ

561

Росія провела модернізацію літаків, які створюватимуть загрозу на кордоні України.

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав речник Командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

“Ну, не можна сказати, що там модернізація — все-таки новий літак, але створений на базі того ж таки Су-27, який є в нас на озброєнні… Тому це певна нова техніка, яка з’являється на фронті, буде створювати загрозу навколо наших кордонів”, — сказав Ігнат.

Він зазначив, що літаки четвертого покоління, які є в України, поступаються за тактико-технічними характеристиками цим російським літакам. Але до літаків США 5-6 покоління їм дуже далеко.

“Тому і наполягає Україна постійно, і ведуться переговори про надання Україні західних зразків техніки. Такий варіант реальний — це літаки F-16, які є у світі, які могли б стати на озброєння авіації повітряних сил. Цей літак, може робити дуже багато речей і захищати небо від повітряних атак, збивати крилаті ракети, також дуже ефективно й успішно працювати по наземних цілях. Ось тому чекаємо. Чекаємо цього політичного рішення, яке зможе розправити крила нашої авіації повітряних сил”, — сказав речник.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини