Росія почала кидати в бої на Бахмутському напрямку десантників: захисник України розповів про зміну тактики ворога

363

Ситуація на Бахмутському напрямку загострилася, там окупанти змінили тактику наступу. Крім того, що вони вирішили відрізати Бахмут від шляхів постачання та пробиратися до нього з флангів, у міські бої почали кидати десантників із регулярної російської армії.

У телефонному інтерв’ю виданню “Громадське” Євген Черепня, військовослужбовець 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”, розповів: “Бої перемістилися від околиць у міське середовище. Але не весь Бахмут складається з висотної забудови – це і приватний сектор, і вищі будівлі, тому в деяких місцях бої продовжуються ще на околицях”, – пише OBOZREVATEL.

Як зазначив він, до ситуації, яка спостерігається зараз, усе йшло останні кілька місяців, це був “еволюційний процес”, і міські бої були лише питанням часу.

“Але я б не сказав, що ситуація сильно загострилася, такий великий тиск на місто розпочався з вересня. Вона [ситуація] стала складнішою через рельєф і погодні умови”, – вважає боєць ЗСУ.

Його підрозділ перебуває в районі Бахмута Донецької області із середини серпня-2022. Українець зазначив, що весь цей час окупанти намагалися наступати однаково: кидали в бій велику кількість живої сили майже без броньованої техніки. Але останніми днями почастішали ворожі обстріли з РСЗВ, ствольної артилерії й мінометів.

Черепня порівняв: якщо на Харківщині 93-тя бригада мала артилерійські дуелі та операції за участю значної кількості танків і БМП, то тут “переважно йдуть контактні стрілецькі бої, щоденні штурми з незліченною кількістю живої сили противника”. Щодо авіації РФ, то, порівняно з осінню, вона стала трохи менш активною.

“Якщо раніше на Бахмутському напрямку здебільшого наступали “вагнерівці” та зеки, то зараз, коли починаються міські бої, трапляються десантники”, – додав воїн, зазначивши, що останніх вже брали в полон його товариші з інших підрозділів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини