Родичі Героїв Небесної Сотні зустріли Зеленського криками “ганьба” та “зрадник”

2805

У неділю, 21 листопада, президент Володимир Зеленський взяв участь у заходах із вшанування пам’яті активістів Євромайдану. На церемонії покладання квітів на алеї Героїв Небесної Сотні в Києві його нерадо зустріли родичі загиблих українців.

Вони кричали йому в спину “ганьба” та обзивали “зрадником”. Про це повідомляє  OBOZREVATEL.

На захід із Зеленським прийшли також глава Офісу президента Андрій Єрмак, прем’єр-міністр Денис Шмигаль і спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Гарант встановив лампадку до хреста на алеї. Після цього присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Зеленський, Єрмак, Шмигаль і Стефанчук поклали квіти на алеї Героїв Небесної сотні

Коли ж Зеленський у супроводі політиків і охорони повертався назад, сім’ї Небесної Сотні, які зібралися біля меморіалу з портретами загиблих учасників Революції Гідності, кричали йому вслід: “ганьба”, “зрадник” і “малорос”.

Журналісти, які хотіли поставити гаранту свої запитання, практично не могли підійти до нього, адже охорона “жорстко” реагувала на такі дії.Зеленського на заході супроводжувала охорона

Нагадаємо: зранку 21 листопада офіційні канали президента поширили його відеозвернення з нагоди восьмої річниці подій на Майдані Незалежності в Києві – Дня Гідності та Свободи. Зеленський заявив, що українці ніколи не пробачать тим, хто намагався позбавити їх свободи.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини