Рівень фристайлу – бог: реакція соцмереж на олімпійське золото Олександра Абраменка

1180

18 лютого український фристайліст Олександр Абраменко став олімпійським чемпіоном Зимових Олімпійських Ігор 2018, що тривають у південнокорейському Пхьончхані.

Абраменко приніс Україні першу медаль на цьогорічній Олімпіаді.

Про це розповідає 24 Канал.

Інтернет-юзери не стримували свого захвату від довгоочікуваного тріумфу.

Вітати новоспеченого олімпійського чемпіона кинулись усі: від президента, прем’єра та інших політиків до колег по спортивному цеху та простих вболівальників.

Красааааавааа! Aleksandr Abramenko – первая медаль у нас!!!! Золотооооо! Никогда не думал, что буду так орать, глядя на фристайл и вообще на зимнюю Олимпиаду. Гордость переполняет!🏅🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Posted by Oleksandr Moskalenko on Sonntag, 18. Februar 2018

Деякі користувачі не оминули увагою дружні обійми Абраменка з російськими спортсменами, зокрема, з представником ОАР Іллею Буровим, який виборов бронзу і опинився на п’єдесталі поруч з українцем.

Хтось побачив в цьому “зраду”, хтось “перемогу”, а хтось навіть дещо більше, ніж обійми.

Цікаво, чи розтопчуть сьогодні Абраменка українці в Фейсбуці через ці знімки з російським спортсменом на п'єдесталі? Чи,…

Posted by Левко Стек on Sonntag, 18. Februar 2018

У російському сегменті інтернету після п’єдестальних обіймів Абраменка з олімпійським атлетом з Росії стали вкотре розгяняти тему про “братні народи”.

До слова, Абраменко вже тривалий час зустрічається з фристайлісткою із Росії Олександрою Орловою, яка теж брала участь в Олімпіаді-2018. Вона виступала під нейтральним прапором і зайняла 8-ме місце.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини