Рєзніков звинуватив Німеччину в блокуванні постачання зброї Україні

660

Берлін протягом останнього місяця наклав вето на закупівлю Україною антидронових рушниць та протиснайперських систем через агентство НАТО із забезпечення та закупівлі.

Міністр оборони Олексій Резніков звинуватив Німеччину у блокуванні постачання зброї Україні через НАТО, навіть після попередження США про можливе нове вторгнення Росії. Про це Міністр заявив в інтерв’ю Financial Times, пише Liga.net.

Рєзніков заявив, що Берлін протягом останнього місяця наклав вето на закупівлю Україною антидронових рушниць та протиснайперських систем через агентство НАТО із забезпечення та закупівлі.

Пізніше Німеччина пом’якшила рішення за першим пунктом, вважаючи зброю нелетальною.

“Вони все ще будують газопровід “Північний потік-2″ і одночасно блокують наше оборонне озброєння. Це дуже несправедливо”, – сказав Резніков.

Міністр заявив, що тепер Україна намагатиметься придбати зброю через двосторонні угоди зі США, Великою Британією, Литвою та Францією.

Також Резніков попередив, що стратегія “не провокувати Росію” не працюватиме.

“Не провокувати Росію – ця стратегія не працює і не працюватиме”, – сказав він, нагадавши, що Москва вторглася до Грузії після того, як Берлін та Париж блокували шлях країни до вступу до НАТО у 2008 році.

За словами Резнікова, червона лінія Москви проти вступу України до НАТО була лише частиною російської тактики салямі проти Альянсу.

“Я вважаю, що США зрозуміли ці погрози. Вони мають зберегти єдність Альянсу”, – додав міністр.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини