«Реформа Супрун – шлях в нікуди». Михайло Саакашвілі збентежив свіжою заявою

818

Михайло Саакашвілі зазначив, що у Супрун, можливо, були хороші наміри, але хорошими намірами, зрозуміло, куди вимощена дорога

Новопризначений голова Виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі вважає, що медичну систему треба міняти повністю, оскільки часткова перебудова системи – це шлях в нікуди. Про це він заявив в ефірі «Сніданку з 1+1», коментуючи медичну реформу, впроваджену ексочільницею МОЗ Уляною Супрун, – пише Главком.

«Що стосується медичні реформи, треба повністю міняти систему, всі спроби частково міняти систему не допомагають. Мені посол Грузії розповів про 140 лікарень. Жодної такої немає в Україні. Спроба реанімації старої совкової системи не працює», – сказав він.

Саакашвілі зазначив, що у Супрун, можливо, були хороші наміри, але хорошими намірами, зрозуміло, куди вимощена дорога.

«Перебудувати стару систему неможливо. Часткова перебудова системи – це шлях в нікуди. Систему треба повністю міняти, інакше слово «реформа» до цього не підходить. Слово «реформа» стало лайливим. Треба змінюватися, але реформи, які не поліпшують стан людей, не можуть вважатися реформами … Систему, звичайно, потрібно міняти повністю», – наголосив він.