«Рагульство балконів і сірість кондиціонерів – ознака будь-якого куточка України» – віцепрем‘єр-міністр Кулеба

474

Віцепрем‘єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулебу дратують засклені балкони і кондиціонери на фасадах українських будинків. Він вважає це рагульством.

І перше, що він зробив у придбаній квартирі – попросив прораба демонтувати скло. Допис про своє ставлення до засклених балконів Кулеба написав у соцмережі.

“Колись ми купили квартиру і почали там ремонт. Прораб був спантеличений, коли ми попросили його розстеклити успадкований нами балкон. Натякав нам, що це непрактично і нам треба не гарачкувати, а двічі подумати. Зрештою, балкон розстеклили, але будівельники так і не зрозуміли навіщо.

Минулого року я давав інтерв’ю і мене запитали, що мене найбільше дратує в Києві після повернення із Страсбурга. Застеклені без поваги до фасадів та людей балкони і блоки кондиціонерів на фасадах. Вони скалічили обличчя міста – відповів я.

Коли Zhenya Kuleba запропонувала мені на вибір футболку проекту #кимяє організації Місто-сад, я одразу обрав цю.

Рагульство балконів і сірість кондиціонерів – ознака будь-якого куточка України. Це один з найбільш впізнаваних символів країни. Це якийсь загальнонаціональний несмак. На жаль. Але така реальність, до якої ми звикли. А звикати не можна. Можна з цього сміятися, журитися, рефлексувати чому ми такі, але не звикати.”

Роксоляна Панич, для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.