«Рагульство балконів і сірість кондиціонерів – ознака будь-якого куточка України» – віцепрем‘єр-міністр Кулеба

421

Віцепрем‘єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулебу дратують засклені балкони і кондиціонери на фасадах українських будинків. Він вважає це рагульством.

І перше, що він зробив у придбаній квартирі – попросив прораба демонтувати скло. Допис про своє ставлення до засклених балконів Кулеба написав у соцмережі.

“Колись ми купили квартиру і почали там ремонт. Прораб був спантеличений, коли ми попросили його розстеклити успадкований нами балкон. Натякав нам, що це непрактично і нам треба не гарачкувати, а двічі подумати. Зрештою, балкон розстеклили, але будівельники так і не зрозуміли навіщо.

Минулого року я давав інтерв’ю і мене запитали, що мене найбільше дратує в Києві після повернення із Страсбурга. Застеклені без поваги до фасадів та людей балкони і блоки кондиціонерів на фасадах. Вони скалічили обличчя міста – відповів я.

Коли Zhenya Kuleba запропонувала мені на вибір футболку проекту #кимяє організації Місто-сад, я одразу обрав цю.

Рагульство балконів і сірість кондиціонерів – ознака будь-якого куточка України. Це один з найбільш впізнаваних символів країни. Це якийсь загальнонаціональний несмак. На жаль. Але така реальність, до якої ми звикли. А звикати не можна. Можна з цього сміятися, журитися, рефлексувати чому ми такі, але не звикати.”

Колись ми купили квартиру і почали там ремонт. Прораб був спантеличений, коли ми попросили його розстеклити успадкований…

Gepostet von Dmytro Kuleba am Sonntag, 12. Januar 2020

Роксоляна Панич, для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.