“Пишаюся, що мої предки – українці” – чемпіонка Олімпіади-2020

1661

Канадська спортсменка Крістен Кіт, яка виграла золоту медаль Олімпіади-2020 в академічному веслуванні вісімок на 2 км, зізналася, що дуже поважає своє українське коріння. Предки 32-річної веслярки були вихідцями з нашої країни. 

Крістен зізналася, що вона виросла в українській громаді в канадському Сент-Катарінсi (провінція Онтаріо), передає Обозреватель.

“Мій дід народився в Україні, а батьки моєї бабусі були українцями. Я пишаюся своєю спадщиною і хотіла б, щоб вони бачили, як я беру участь у гонках. Дід так багато працював, щоб побудувати життя для нашої сім’ї в Канаді. Спорт – це той привілей, який він мені надав. Я виросла в українській громаді, ходила в Українську католицьку церкву Св. Кирила і Мефодія, а також займалися українськими танцями”, – зазначила Кіт.

Кіт є стерновою. У 2013 році Кіт завоювала “бронзу” на чемпіонаті світу в Люцерні й чемпіонаті світу з академічного веслування в Південній Кореї.

На Паралімпійських іграх вона взяла “бронзу” разом зі змішаним екіпажем із чотирьох осіб зi стерновим. Перед Іграми в Токіо вона виграла своє перше “золото” Кубку світу у змішаній четвірці зi стерновим.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини