Путін не усвідомлює всю складність ситуації на фронті для російських військових – розвідка США

664

Армія Російської Федерації відчуває брак боєприпасів, обладнання й іншого забезпечення.

Через погодні умови бойові дії в Україні сповільнюються, проте український опір не згасає – президент Росії Володимир Путін не уявляє, яким викликом для його армії є обстановка на фронті.

Про це заявила директорка національної розвідки США Авріл Хейнс пише BBC, – повідомляє ТСН

“Ми бачимо дефіцит боєприпасів, погіршення морального стану, проблеми з постачанням, логістикою – цілий ряд проблем, з якими вони (росіяни – ред.) зіткнулися”, – наголосила вона.

За її словами, політичні цілі Путіна в Україні вочевидь не змінилися. Однак в американській розвідці вважають, що Путін, можливо, буде змушений “тимчасово скоротити свої короткострокові військові цілі з ідеєю, що потім він може повернутися до цього пізніше”.

Вона зазначила, що бойові дії сповільнилися після виведення Росією військ із частини Херсонської області минулого місяця.

Авріл Хейнс сказала, що і українські, і російські військові намагатимуться підготуватися до будь-якого контрнаступу після зими.

“Але насправді ми маємо достатню частку скепсису щодо того, чи будуть росіяни справді готові це зробити, – ствердила Авріл Хейнс і додала: Я вважаю, що цей період буде більш оптимістичним для українців”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини