Призер Олімпіади заявив, що Усика та Ломаченка використовують спецслужби Росії

1525

Українські боксері Олександр Усик і Василь Ломаченко є інструментами в руках російських спецслужб. РФ використовує спортсменів в своїх цілях завдяки їхній релігійності.

Таку думку в інтерв’ю 24 каналу висловив бронзовий призер Олімпійських ігор 2020 року в Токіо Станіслав Горуна. Водночас каратист не згоден з думкою тих, хто вважає, що українці повинні ігнорувати успіхи боксерів, – пише Оbozrevatel.

Станіслав Горуна з медаллю.

“Усика та Ломаченка використовують у своїх інтересах, користуючись їхньою релігійністю. Спецслужби іншої держави. Шкода, що Василь і Олександр цього не усвідомлюють. При цьому я не підтримую тих, хто говорить, що нам треба відмовитися від перемог Усика та Ломаченка. Ні, тому що те, що вони роблять, – це перемоги України. На їхню честь піднімається український прапор і звучить наш гімн”, – підкреслив Горуна.

Усик відвідує УПЦ МП.

Олександр Усик і Оксана Марченко

Він додав, що потрібно вести діалог з Усиком та Ломаченком. “В ідеалі Олександра і Василя варто було б переконати повернутися на українську сторону”, – резюмував Горуна.

У травні минулого року Олександра Усика і Василя Ломаченка внесли до бази сайту “Миротворець”. Вони знялися в російському фільмі про церкву “Здрастуй, брате, Христос Воскрес!”.

Ломаченка внесли до бази "Миротворця".

 

Усика внесли до бази "Миротворця".

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини