ПриватБанк блокує перекази з картки через порушення: хто не зможе розпоряджатися своїми грошима

1134
фото: Depositphotos

Клієнти ПриватБанку скаржаться на блокування своїх карток. Це відбувається через те, що вони протягом місяця зробили понад 100 переказів. Можливість відправляти гроші повинна відновитися з першого числа наступного місяця, однак 1 вересня перекази розблокували далеко не всім клієнтам.

Про це написало відразу кілька українців на спеціалізованому форумі “Мінфін”. Одному з клієнтів після скарги можливість робити перекази відновили, – пише Оbozrevatel.

“Минулого місяця “Приват” заблокував мені перекази з картки на іншу картку через перевищення так званого ліміту в 100 переказів. Сказали, що з нового місяця перекази будуть доступні. Але вже перше число нового місяця, а блок не зняли”, – скаржиться один із клієнтів банку.

Інша клієнтка банку також стверджує, що незважаючи на обіцянки, їй не розблокували перекази з 1 вересня, а співробітники банку не змогли назвати переконливу причину. “Обіцяли розблокувати 1 вересня. Вже спілкувалася з 2 операторами, чатом підтримки – ні***. Я не можу розпоряджатися своїми коштами. Водночас усі 3 людини з підтримки говорили абсолютно різні речі! Понабирали некваліфікованих співробітників, які не допомагають вирішити проблему!” – обурюється жінка.

Відзначимо, картки фізичних осіб (простих українців) у будь-якому українському банку не розраховані на комерційні перекази, платежі. Для цього повинні відкривати іншу картку – наприклад, фізособи-підприємця.

Ліміти встановлені, зокрема, для того, щоб не допустити використання своєї особистої картки фізособи в комерційних цілях.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини