“Приміщення було в ідеальному стані”: захисник Маріуполя розповів, як завод Ахметова зберіг життя “азовцям” (відео)

1143

Морський піхотинець Михайло Діанов, звільнений із ворожого полону 21 вересня, поділився спогадами із блокадного Маріуполя. За його словами, значну роль у порятунку життів його побратимів та бійців “Азова” відіграв бомбосховище, обладнане за всіма стандартами у підвалах промислового підприємства “Азовмаш”.

Про це він розповів у своєму першому великому інтерв’ю на YouTube-каналі Front 18. Він розповів, що власник заводу Рінат Ахметов підтримував ядерне укриття у належному вигляді, – пише Оbozrevatel

“Ніде не була облуплена штукатурка, не лущилася фарба, були інструкції, як використовувати приміщення у разі ядерної, хімічної та біологічної атак. Як перекривати клапани, щоб повітря циркулювало через фільтраційні системи та надходило вже очищене. Тобто Ахметов підтримував в ідеальному стані це приміщення і готове було прийняти нас”, – зауважив захисник Маріуполя.

''Приміщення було в ідеальному стані'': захисник Маріуполя розповів, як завод Ахметова зберіг життя ''азовцям''. Відео

Боєць описав, що у укритті він разом із побратимами перебував кілька тижнів, доки не взяли в полон перших солдатів з його батальйону. Весь цей час вони відчували відносну безпеку за умов постійної роботи ворожої авіації та артилерії.

“Чотири з половиною метри залізобетонна конструкція, з одного боку – два метри монолітна стіна, з іншого боку – два метри стіна. Зверху ще спеціальна подушка з більш м’яких матеріалів, потім цемент з піском, і так далі. А під нами ще метр стійкого моноліту “, – резюмував Діанов.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини