Прикордонники викрили масштабну схему ввезення в Україну авто на “єврономерах”

2645

Уже зараз відомо, що зловмисникам вдалося провезти в Україну через КПВВ “Ягодин” більш як 130 автівок

Працівники Держприкордонслужби викрили нелегальну схему ввезення в Україну авто на іноземній реєстрації. Про це повідомляє 5 канал, із посиланням на прес-службу відомства.

“У результаті копіткої та змістовної роботи оперативники Держприкордонслужби викрили схему незаконного ввезення в Україну транспортних засобів іноземної реєстрації та їх подальшої легалізації на території нашої держави. Також було встановлено коло осіб, які незаконно і зухвало взяли на себе повноваження державних органів”, – йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, працювали над цією справою прикордонники більше року. Завдяки цьому вдалося встановити всіх учасників масштабної оборудки. Також “чітко з’ясовано механізм здійснення протиправної діяльності, який полягав у незаконному ввезенні в Україну з Польщі автомобілів польської і литовської реєстрації. При цьому використовувалися підроблені контрольні талони з відмітками прикордонної служби і митниці про перетин кордону”.

Уже зараз відомо, що зловмисникам вдалося провезти в Україну через КПВВ “Ягодин” більш як 130 автівок.

30 березня спецпідрозділ ДПСУ “Дозор” провів обшуки на Волині у приватних господарствах семи фігурантів справи. “Як результат, повністю підтверджено злочинну діяльність і вилучено ще ряд транспортних засобів та велику кількість речей і предметів, які буде використано як докази в суді”, –поінформували прикордонники.

Під час обшуків виявили чотири незаконно ввезені автівки, 32 комплекти номерних знаків на автомобілі польської та української реєстрації, підроблені датоштампи прикордонних і митних органів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини