“Прибирати не будемо!” Скандал із українцями і прапором Росії в Іспанії отримав продовження

25224

Адміністрація іспанського готелю не має наміру позбуватися прапора Росії у своєму ресторані тільки тому, що про це попросили туристи з України.

На їхнє переконання, символ встановлений, щоб відвідувачі знали про наявність у закладі російських страв, повідомляє URA.RU із посиланням на слова працівників готелю. Про це інформує Обозреватель.

Нагадаємо, що напередодні в одному з готелів Іспанії на прохання українців не захотіли прибрати прапор Росії, розвішаний у їхньому ресторані, натомість образили і навіть оштрафували постояльців.

“Російський прапор на території нашого ресторану демонструє, що в меню є страви російської кухні. Однак українські клієнти пов’язали цей символ із націоналізмом і зажадали його прибрати. Гості скаржилися на рецепції, що всюди напишуть про наш заклад. Погрожували, що всі дізнаються, що наш готель “чорна точка для українців”, — йдеться у повідомленні.

Водночас у готелі запевнили, нібито у них завжди зупинялося багато туристів із України, і ніколи раніше вони не скаржилися на наявність там російського символу.

“Прапор нічого такого не означає, прибирати ми його не будемо”, – навідріз відмовили іспанці.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини