Прошу Вас, не переходьте ні з ким на російську, не підлаштовуйтеся під них, нехай вони переходять на українську… – Лариса Ніцой (відео)

10671
Лариса Ніцой

Українська письменниця Лариса Ніцой звернулася до українців з проханням ні з ким не переходити на російську мову і не підлаштовуватися під російськомовних людей.

Ніцой Лариса / Від книги до мети

Товариство, прошу поширити це відео.

Дорогі студенти!

Почався новий навчальний рік.

З сіл і містечок ви приїхали в міста — і міста вас зустріли російською мовою.

Російською з вами розмовлятиме водій маршрутки, продавець магазину, консультант розважального центру, перехожий на вулиці і навіть деякі викладачі навчального закладу до вас звертатимуться російською.

Прошу вас, не переходьте ні з ким на російську, не підлаштовуйтеся під них, нехай вони переходять на українську. Згадаймо разом, як стали російськомовними українські міста…

А щодо викладачів — то взагалі окрема тема.

Вони не мають права пропонувати вам мову навчання. Вона давно утверджена на законодавчому рівні. Мова навчання в усіх закладах України — українська (окрім філологічних факультетів).

Такі викладачі — порушники закону, яким передбачене покарання. Вони — злочинці. Якби ви вчилися в Польщі — ви б училися польською, якби ви вчилися в Німеччині — ви б училися німецькою, якби ви вчилися в Чехії — ви б училися чеською, якби ви вчилися в Англії — ви б училися англійською, якби ви вчилися в московії — ви б училися московською, і т д…

Вимагайте в Україні дотримання законів, навчайтеся українською.

Звернення до українських студентів дитячої письменниці Лариси Ніцой.

Товариство, прошу поширити це відео.Дорогі студенти! Почався новий навчальний рік. З сіл і містечок ви приїхали в міста – і міста вас зустріли російською мовою. Російською з вами розмовлятиме водій маршрутки, продавець магазину, консультант розважального центру, перехожий на вулиці і навіть деякі викладачі навчального закладу до вас звертатимуться російською.Прошу вас, не переходьте ні з ким на російську, не підлаштовуйтеся під них, нехай вони переходять на українську. Згадаймо разом, як стали російськомовними українські міста… А щодо викладачів – то взагалі окрема тема. Вони не мають права пропонувати вам мову навчання. Вона давно утверджена на законодавчому рівні. Мова навчання в усіх закладах України – українська (окрім філологічних факультетів). Такі викладачі – порушники закону, яким передбачене покарання. Вони – злочинці. Якби ви вчилися в Польщі – ви б училися польською, якби ви вчилися в Німеччині – ви б училися німецькою, якби ви вчилися в Чехії – ви б училися чеською, якби ви вчилися в Англії – ви б училися англійською, якби ви вчилися в московії – ви б училися московською, і т д… Вимагайте в Україні дотримання законів, навчайтеся українською.

Gepostet von Лариса Ніцой am Mittwoch, 19. September 2018

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини