На Волині школяра з багатодітної родини “покарали” старою партою, бо батьки не здали гроші на нову

1260

У школі на Волині учня посадили за єдину не відремонтовану у класі парту, бо його батьки не здали кошти на нову – так стверджує мати хлопця. Але вчителька запевняє, що відсадила учня, бо він погано поводився, а гроші в багатодітної родини ніхто не вимагав, йдеться у ТСН

Мама семикласника  не стримує сліз. Каже, вчителька привселюдно заявила, що Станіслав сидітиме за старою партою, бо батьки не здали гроші на нову.

“Він прийшов пригнічений такий. Розплакався. Мам, каже, ми ж не могли здати, бо тобі треба на операцію. Кажу, правда, синку”, – каже мати Олена Стащук.

Парта від інших майже не відрізняється. Але якщо придивитися, видно – її недоремонтували. Через необроблену дерев’яну поверхню, парта колеться та псує одяг. За неї Стаса посадила вчителька, щойно почався навчальний рік.

Вчителька принизила учня, бо батьки не здали кошти на парту

У школі на Волині учня посадили за єдину невідремонтовану у класі парту, бо його батьки не здали кошти на нову. Класний керівник запевняє, хлопця пересадила, бо бешкетував. Але мама певна – сина принизили через гроші. У родині, окрім Стаса, ще четверо дітей. Найстарший син уже третій рік воює на Сході. Більше відео дивіться на сайті http://tsn.ua/video/video-novini

Gepostet von ТСН am Mittwoch, 19. September 2018

“Сідай ти сюди, бо я не можу посадити сюди інших дітей, які здавалися”, – розповідає семикласник Станіслав Стащук.

Директор школи здивована – у  класі вісім учнів і  парта, яку ще не  обклеїли шпоном, взагалі зайва. Чому  за неї посадили Стаса –  не знає.

Класний керівник запевняє, хлопця пересадила, бо  бешкетував. А гроші за парту, мовляв, ніхто не вимагав.

“Ми просто спитали, чи має можливість, чи не хотіла б долучитися”, – виправдовується класний керівник Марія Плацидим.

Але мама наполягає – сина принизили через гроші. А для неї 300 гривень надто велика сума. У родині окрім Стаса ще четверо дітей. Найстарший син уже третій рік воює на Сході.

Про інцидент дізналися районні чиновники. Приїхали до школи розбиратися.

“Видно, що було порушено вчителем. Буде проведено службове розслідування відділом освіти та молоді і будуть прийняті певні рішення відносно вчителя, відносно дирекції школи”, – зазначив заступник начальника відділу освіти та молоді Рожищенської РДА Василь Масюк.

Скандальну парту  з класу одразу ж  виносять. Стас сидітиме за відремонтованою. А щоб розрядити атмосферу, з класом працюватиме психолог.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини