Промінь світла крізь пітьму: працівники ДСНС зробили зворушливі фото на місці удару

322

Працівники ДСНС зробили фото під час ліквідації наслідків ракетного удару. Хоч кадри зроблені на телефон, вони мають усі шанси на те, щоб увійти в історію.

Начальник караулу однієї з частин ДСНС у Дніпропетровській області Роман Здор поділився з 24 Каналом фотографіями з місця російського обстрілу

ДСНС показали фото з місця ліквідації обстрілу

На кадрах видно, як промінь світла, який пробивається крізь розбитий дах, падає на рятувальника.

Фото зроблено за допомогою телефона на місці ліквідації збройної агресії, а сама задумка була проста, нічого надлюдського, промінь пробився через стелю і з’явилась така ідея, – розповів автор у коментарі 24 Каналу.

Однак варто зазначити, що це фото схоже на світлину Дмитра Козацького. Близько 2 років тому світ облетіла фотографія, на якій захисник “Азовсталі” стоїть, розправивши руки, під яскравим променем світла. Це фото стало символом незламності “Азову” та здобуло низку нагород.

Працівники ДСНС також щодня стикаються з випробуваннями, рятуючи людей з-під завалів та шукаючи їхні тіла серед уламків зруйнованих росіянами будівель. Тож фото Романа Здора мають усі шанси, щоб увійти в історію та стати символом надії рятувальників, які ризикують своїми життями для того, аби зберегти чужі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини