Проїзд у Києві зросте до 20 грн: як економити і на чому їздити найвигідніше

1006

У Києві суттєво підвищують вартість проїзду у громадському транспорті. Ціна зросте до 20 грн, а для власників картки киянина буде дешевше – 12 гривень.

Так, нові тарифи діятимуть, попередньо, від 1 січня 2022 року, йдеться на сайті Київської міської адміністрації,  пише РБК-Україна.

За новими тарифами, одна поїздка у метрополітені, трамваї, тролейбусі, автобусі коштуватиме 20 грн у разі придбання разового квитка. Однак, якщо їхати за карткою киянина, ціна буде – 12 грн (за відсутності пільг).

Окрім того, для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість становитиме від 15 грн при купівлі 50 поїздок, а до 20 грн під час купівлі 1-9 поїздок.

Важливо, що і далі можна буде придбати місячних проїзний зі знижкою. Тому одна поїздка коштуватиме від 14,20 грн, але це залежить від типу проїзного. Чинними залишаються і проїзні квитки, які використовуються з моменту активації.

У КМДА зазначили, що у місті зберігають пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення, Тому кияни можуть придбати наперед поїздки за ціною 6,50 грн і деякий час користуватися транспортом за старими цінами.

Альтернативи громадському транспорту

Через зростання цін у громадському транспорті Києва, частина містян може пересісти на велосипеди. Зокрема, якщо ви працюєте недалеко від дому, то можете дістатися на роботу пішки або з допомогою таких сервісів, як-от прокат велосипеда або електросамоката. Такий транспорт можна знайти майже в усіх доступних локаціях.

Приклад, велосипеди орендувати можна у системи “BikeNow”, які розташовані майже у всіх точках Києва. Вартість розблокування становить 5 гривень, а ціна однієї хвилини їзди – 0,5 гривень. Також можна придбати місячний абонемент за 399 гривень.

Щодо прокату електросамокатів, то цей варіант є дуже зручним для пересування центром міста, адже не потребує додаткової фізичної підготовки.Проїзд у Києві зросте до 20 грн: як економити і на чому їздити найвигідніше

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини